Translate

POLECAM

Tu możecie znaleźć blogi i strony internetowe, 
które osobiście często odwiedzam i wam polecam:
(strona stopniowo uaktualniana)


Blog mojej kuzynki - i znakomitego fotografa. Zapraszam do podziwiania jej prac i  komentowania :) ps. trzymam kciuki kochana :)  

   Addicted to makeup  - blog wspaniałej Gosi, jest ze mną prawie od początku, a ja zakochałam się w jej blogu od pierwszego wejrzenia ;) Dzięki niej przełamałam też pewne bariery jakie we mnie siedziały ;)                          

GlamDiva - blogerka jedna z najczęściej komentujących mój blog, a w dodatku naprawdę zdolna dziewczyna. Jej makijaże to poezja dla moich oczu :)
         
  JC MakeUp dream - genialny blog, świetne makijaże i naprawdę mnóstwo profesjonalnie zrobionych zdjęć wszystko zrobione do perfekcji.                           
                                                         

Keep Smiling!! make-up blog! - dziewczyna, która ma masę genialnych pomysłów.Na jej blogu można znaleźć masę interesujących wpisów. W dodatku tworzy też niesamowite projekty. 


   Blog Czekolady - tego bloga czytałam zanim jeszcze założyłam swojego. Uwielbiam czytać o perypetiach tejże miłośniczki czekolady. Jej niebanalne i starannie dobrane słowa tworzą wyśmienity bukiet dobrego humoru przyprószonego czekoladą i życiem codziennym.  Wprawiają mnie w dobry nastrój i osładzają szarą codzienność. Wrodzony talent do pisania.
                                                
                                                             
                                                  
                                                            
                

1 komentarz:

Dziękuję za wszystkie komentarze;
oraz rady, które ułatwią i pomogą mi rozwijać moją pasję - jestem otwarta na wasze sugestie :)

Follow me by Email